Ergomax Ergohuman Comfort PLUS

Badania wykazują, że ergonomiczne stanowisko pracy może przyczynić się do polepszenia wydajności pracownika o nawet 20%. Pozwala też zadbać o rzecz o wiele ważniejszą, czyli jego zdrowie. Ergonomiczne stanowisko pracy jest tak przystosowane do warunków fizycznych pracownika, że umożliwia mu wygodne i komfortowe wykonywanie swoich zadań.

Fotele ergonomiczne

Dotyczą zwłaszcza stanowisk pracy biurowej, gdzie pracownik spędza wiele godzin w pozycji siedzącej. Fotele biurowe muszą mieć regulowaną wysokość siedziska i podłokietników, by każdy pracownik miał szansę jak najlepiej dopasować je do swoich potrzeb. Wyprofilowany kształt podparcia umożliwia ułożenie pleców w pozycji nieobciążającej kręgosłupa, co zapobiega powstawaniu wad postawy (szukaj takich foteli w sklepie www.ergo-fotel.pl/fotele-obrotowe-marki-ergomax-ergohuman).

Organizacja stanowiska pracy

Jest bardzo ważna. Na stanowisku pracy musi panować porządek. Pracownik musi mieć do dyspozycji taką ilość miejsca, która umożliwi mu wygodne i poręczne ustawienie sprzętu biurowego. Warto również zadbać o odpowiednie oświetlenie, które nie będzie drażniło oczu.

Ergomax Ergohuman Comfort PLUS