Wybierając meble ogrodowe, należy wziąć pod uwagę różne czynniki. Inne meble wybiorą osoby, które mają dużo miejsca w ogrodzie, a inne ludzie szukający niedużych sprzętów na działkę.

PRAKTYCZNY PLASTIK

Ludzie, którzy mają niewielką działkę lub ogródek z dala od domu i przebywają w tym miejscu tylko w czasie dnia, muszą wybrać praktyczne krzesła i stoły ogrodowe, które przed powrotem do domu bez problemu schowają w altance czy składziku. W takiej sytuacji doskonale sprawdzą się meble plastikowe. Ich niewątpliwą zaletą jest niewielka waga. Nawet drobna kobieta sama jest w stanie przenieść ławki ogrodowe wykonane z lekkiego tworzywa sztucznego. Takie meble bardzo łatwo utrzymać w czystości, wystarczy przetrzeć je ściereczką zamoczoną w wodzie z detergentem, a następnie wytrzeć do sucha.

NISKA CENA

Kolejną zaletą plastikowych mebli ogrodowych jest ich dostępność i niska cena. Duży wybór wzorów i kolorów można znaleźć w marketach, np. OBI czy LEROY MERLIN. Krzesła kosztują około 30 złotych, stoły i ławki ogrodowe niewiele drożej. Pod koniec sezonu można trafić na duże promocje i kupić meble ogrodowe z plastiku po bardzo atrakcyjnej cenie. Jeżeli cenisz naturalne i trwale wyroby to stoły ogrodowe drewniane będą lepszym wyborem (http://ogrodypolska.pl/).

snow-1983724_640